O nás

Společnost ToT Group s.r.o.

je výhradně Českou společností s tuzemským vedením,  podporující tuzemskou výrobu a kvalitní Evropské ale i Asijské výrobky. Musí ovšem kvalita všech výrobků odpovídat vysokým standardům pro splnění nároků našich Vážených zákazníků a partnerů.

ToT Group se zformovala na přelomu roku 2010, proto se může nazývat novou, inovativní a rychle se rozvíjející společností v oboru dodávek nářadí, nástrojů, strojů, technické chemie a pracovní ochrany. Růst a prosperita společnosti je vázána na bezdlužnost u svých dodavatelů a výrobců. Toto je dáno hlavně jako odraz dobré spolupráce s našimi zákazníky a nadstandardními obchodními vztahy, kterých si nesmírně vážíme. 

Vše pro naše zákazníky

Nejvyšší prioritou firmy ToT Group je stálé zaměření na potřeby našich zákazníků. Více než tři čtvrtiny všech zaměstnanců firmy ToT Group s.r.o. pracují na pozici obchodních zástupců, kteří s maximálním nasazením plní potřeby Našich zákazníků. Profesionální přístup, odborná rada, komplexní škála výrobků a rychlé dodání jsou základem úspěšného partnerství s Vámi Našim zákazníkem a toto je Naše priorita.

Naši obchodní zástupci navštěvují zákazníky kdekoli jsou potřeba - ve firmě, přímo v dílně nebo na staveništi. Ať jsou požadavky zákazníků jakékoli, vždy jsme motivováni najít správné řešení.

Vidíme jako naši povinnost flexibilně reagovat na potřeby našich zákazníků a nabízet jim individuální, logisticky i kvalitativně bezchybné služby.

Naše heslo "Vy máte co, my máme čím" je charakteristikou našeho přístupu k práci – s maximálním nasazením, s vůlí vyhovět Vašim potřebám a se zápalem a nadšením být zákazníkovi tím nejlepším partnerem.

V automobilovém průmyslu, stavebnictví, kovovýrobě a průmyslu je ToT Group  expertním partnerem pro Vaše specializované aplikace. V případě autoservisů podporujeme inovace v oboru ale i vyzkoušené a ověřené postupy, pro rychlou diagnostiku a následné odstranění poruch.

Ve stavebnictví je ToT Group kvalitním, novátorským a spolehlivím partnerem pro montéry, instalatéry, topenáře & opraváře klimatizací, stejně jako zpracovatele kovu a oceli, zámečníky a výrobce strojů, elektrotechnické společnosti, telekomunikační společnosti a bezpečnostně technologický průmysl. Našimi zákazníky jsou také tesaři a zpracovatelé dřeva, pokrývači, montéři oken a stavebně inženýrské společnosti všech velikostí.

Mimo automobilový průmysl a stavebnictví patří mezi naše zákazníky také průmyslové společnosti a jejich údržbářské odvětví .

Prostě: 

„ VY MÁTE CO , MY MÁME ČÍM “

 Váš ochotný team ToT Group s.r.o.

 

Novinky